Zoekveld

U bent hier

Blij dat je veilig rijdt

Met de actie “blij dat je veilig fietst” willen wij het veilig fietsen promoten. Geen controles, geen bekeuringen, laat staan boetes, wij willen gewoon de veilige fietsers belonen. Nu het winteruur en de donkere periode aangebroken is, is veilig fietsen, zien en gezien worden meer dan ook aan de orde. Op woensdag 6 november 2013 organiseerden wij opnieuw een fietsactie waaraan al onze leerlingen van graad II en III deelnamen. De leerlingen passeerden met hun fiets een “fietsstop” waar de fietsverlichting en de remmen gekeurd werden.


Als school zijn we er best fier over dat bijna alle leerlingen en ook heel wat leerkrachten per fiets naar school komen. Zo tekenen wij voor een sportieve en milieuvriendelijke woon-“werk” verplaatsing. Binnenkort willen we ook samen met de leerlingenraad en het oudercomité de overheid sensibiliseren om nog meer werk te maken van een veilige en fietsvriendelijke omgeving voor onze school.

meer beelden