Zoekveld

U bent hier

Uitwisseling 6 Humane - OKAN

Op vrijdag 17 februari beleefden onze leerlingen van 6 Humane een uitwisselingsproject met de leerlingen uit de OKAN-klassen (OnthaalKlassen Anderstalige Nieuwkomers) van het Instituut Stella Maris – Sint-Agnes (IMS) uit Borgerhout. De leerlingen wisselden ideeën en opvattingen uit op vlak van school, vrije tijd, geloof, gezin, toekomstdromen, … .Elke leerling had een buddy van de andere school en met deze buddy ondernamen ze allerlei activiteiten: een rondleiding bij ons op school, een bezoek aan de kerk, gezelschapsspelleltjes spelen, koken en samen eten. Tijdens de namiddag vertoefden we op het IMS. Ook hier vonden verschillende activiteiten plaats: een speeddate over het schoolleven, een groepsgesprek over geloof en leven in België, en tot slot een mannequin challenge.
Onze leerlingen trokken een duidelijke conclusie: "er zijn veel meer gelijkenissen dan verschillen in onze levens!" meer foto's