Zoekveld

U bent hier

Eerste graad gaat het debat over gsm-gebruik aan

We debatteerden met meer dan 600 deelnemers over het smartphone-gebruik in onze maatschappij en probeerden conclusies te trekken rond het gebruik op onze school. Onze leerlingen werden de afgelopen dagen geconfronteerd met informatie rond smartphonegebruik en zo konden zij zich een eigen, gefundeerde mening vormen. De debatten verliepen met de nodige pit. Onze eerstejaars lieten zich niet afschrikken door onze tweedejaars en zelfs vierdejaars aanschouwden de debatten met open mond. Leerplandoelstellingen werden bereikt, we werkten vakoverschrijdend en gingen voor echte leerlingenparticipatie. Besluiten worden op de komende klassenraden en leerlingenraad gebracht met het uiteindelijke doel om aanpassingen te doen aan het smartphone-beleid. Onze debatten werden telkens ingeleid door zesdejaars die leerlingenparticipatie hoog in het vaandel dragen. Leerlingen voor leerlingen, niets werkt duidelijker. Gedrevenheid is een fantastische eigenschap.  Een dikke dankjewel aan iedereen die dit mee mogelijk maakte. meer foto's