Wie is wie?

directieteam

  • Luc Vercammen, algemeen directeur, luc.vercammen@ritacollege.be
  • Wim Vereecke, directeur graad I, wim. vereecke@ritacollege.be
  • Gonda Van Dijck, directeur graad II, gonda.vandijck@ritacollege.be
  • Liesbeth Bresseleers, directeur graad III, liesbeth.bresseleers@ritacollege.be

beleidsteam

  • Ingrid De Gezelle, zorgco√∂rdinator, ingrid.degezelle@ritacollege.be
  • Koen Roggemans, ict-co√∂rdinator, koen.roggemans@ritacollege.be
  • Kristine Hadermann, stafmedewerker scholengemeenschap, kristine.hadermann@ritacollege.be
  • Carla Spiessens, verantwoordelijke leerlingenadministratie en schoolrekeningen, carla.spiessens@ritacollege.be

schoolbestuur

  • vzw Sint-Ritacollege, Pierstraat 3, 2550 Kontich
  • EP Wilfried Joosten OSA, voorzitter schoolbestuur
  • Karel Cardoen, voorzitter raad van bestuur
  • Luc Vercammen, afgevaardigd bestuurder

graadteam eerste graad

  • Annemie Creytens, leercoach, annemie.creytens@ritacollege.be
  • Ludo Van Herck, leerlingenbegeleider, ludo.vanherck@ritacollege.be
  • Ariane Timperman, prefect, ariane.timperman@ritacollege.be

graadteam tweede graad

  • Annick Schelfhout, leercoach, annick.schelfhout@ritacollege.be
  • Mats Troch, leerlingenbegeleider, mats.troch@ritacollege.be
  • Jasmien Muhammad, prefect, jasmien.muhammad@ritacollege.be

graadteam derde graad

  • Isabelle Verbiest, leercoach, isabelle.verbiest@ritacollege.be
  • Kristine Naegels, leerlingenbegeleider, kristine.naegels@ritacollege.be
  • Line Van den Broeck, prefect, line.vandenbroeck@ritacollege.be